Aktualizacja: 22 kwietnia 2025
Pytanie
Dzień dobry,
jestem zainteresowany zakupem kolagenu do picia bioalgi. Proszę o informacje:
– ile i jaki typ kolagenu jest w produkcie (typ I, typ II);
– pochodzenie, tj. kolagen rybi czy kolagen zwierzęcy;
– jaka jest wielkość cząsteczkowa.
Będę wdzięczny za podpowiedź.
Roman
Odpowiedź
Panie Romanie,
dziękuję za zainteresowanie naszymi produktami. Kolagen do picia bioalgi ( https://sklep.spirulina.pl/produkty/kolagen-naturalny-do-picia ) zawiera aż 8792,3 mg hydrolizowanego kolagenu wołowego typu I i II. Dodatkowym atutem jest to, że kolagen bioalgi jest naturalny i wysoce przyswajalny, a także zawiera (również naturalne) składniki jak m.in. witamina C i witamina E, które zwiększają biodostępność i uczestniczą we wspomaganiu wytwarzania naturalnego kolagenu w organizmie. Typowa masa cząsteczkowa hydrolizowanego kolagenu wołowego stosowanego w suplementach diety wynosi od 2500 – 6000 Daltonów. Im niższa masa cząsteczkowa tym lepszą przyswajalność, ponieważ organizm łatwiej wchłania krótsze łańcuchy aminokwasowe. Dlatego nasz kolagen posiada wielkość cząsteczki zaczynającą się od 2500 Daltonów. Jest to jeden z najczęściej wybieranych produktów przez naszych klientów. Co bardzo ważne, regularnie po niego wracają, co jest dla nas najlepszą rekomendacją.
W ofercie posiadamy również kolagen rybi, do którego poniżej przesyłam bezpośredni link:
https://sklep.spirulina.pl/produkty/kolagen-naturalny-w-kapsulkach
W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Kamil Radlak
Spirulina
www.spirulina.pl
Tel. 513 776 935


Kolagen bioalgi to aż 97% hydrolizowanego kolagenu o wysokiej biodostępności. Opatentowana formuła przyczynia się do łagodzenia objawów istniejących już chorób stawów, a dodatkowo uzupełnia niedobory kolagenu w organizmie. Wpływa też na stan skóry …
Zobacz tutaj ...

Kwas hialuronowy decyduje nie tylko o jędrnej i gładkiej skórze, ale także jest głównym składnikiem płynu stawowego i pełni funkcję „smaru” przy wykonywaniu ruchu redukując ból w stawach. Jego głównym zadaniem jest regulacja zawartości wody w przestrzeni
Zobacz tutaj ...
Zostaw komentarz